SP3000F Håndvaskarmatur

* Vejledende pris (inkl. Moms). Spørg efter pris hos din lokale forhandler.

RESERVEDELE Oras nr. Reservedelsguide Vejledende pris *
01
Greb
Greb
  • Oras: 1003074V
  • VVS: 745135044
420,00 kr
02
Mærkeknapper
Mærkeknapper
  • Oras: 1002323V
  • VVS: 745135149
70,00 kr
03
Dækkappe
Dækkappe
  • Oras: 1001740V
  • VVS: 745135154
80,00 kr
04
Møtrik
Møtrik
  • Oras: 158726
  • VVS: 745131435
40,00 kr
05
Komplet indmad
Komplet indmad
  • Oras: 158890
  • VVS: 745131154
Download 350,00 kr
06
Monteringsring til luftblander
Monteringsring til luftblander
  • Oras: 1001722V
  • VVS: 745135174
70,00 kr
07
Luftblander, M18.5x1
Luftblander, M18.5x1
  • Oras: 602671V
  • VVS: 745135184
170,00 kr
08
Gevindstang, M8x1, L=130
Gevindstang, M8x1, L=130
  • Oras: 1000780V
  • VVS: 704270995
70,00 kr
09
Bespændingssæt
Bespændingssæt
  • Oras: 602610V
  • VVS: 704270996
Download 160,00 kr
10
Bundpakning
Bundpakning
  • Oras: 601971V
  • VVS: 745131611
70,00 kr
11
Nippel
Nippel
  • Oras: 159684
  • VVS: 745131372
Download 35,00 kr
12
Tilslutnings kobling, L=475, G3/8-M10x1 LH
Tilslutnings kobling, L=475, G3/8-M10x1 LH
  • Oras: 1001515V
  • VVS: 745135824
290,00 kr