SP3000F Izlietnes jaucējkrāns

* Recommended retail price (incl. VAT). Jautāt cenu vietējiem mazumtirgotājiem.

REZERVES DAĻAS Kods Rezerves daļas rokasgrāmata Ieteicamā cena *
01
Rokturis
Rokturis
  • 1003074V
29,77 €
02
Dekoratīvā plāksnīte
Dekoratīvā plāksnīte
  • 1002323V
4,84 €
03
Slēgbļodiņa
Slēgbļodiņa
  • 1001740V
5,44 €
04
Uzgrieznis
Uzgrieznis
  • 158726
3,99 €
05
Kasete
Kasete
  • 158890
Lejupielādēt 44,77 €
06
Aeratora apvalks
Aeratora apvalks
  • 1001722V
4,96 €
07
Aerators, M18.5x1, TJ
Aerators, M18.5x1, TJ
  • 602671V
11,98 €
08
Stiprinājuma skrūve, M8x1, L=130
Stiprinājuma skrūve, M8x1, L=130
  • 1000780V
5,08 €
09
Stiprinājuma komplekts
Stiprinājuma komplekts
  • 602610V
Lejupielādēt 13,19 €
10
Starplika
Starplika
  • 601971V
5,44 €
11
Iztekas starpsavienojums
Iztekas starpsavienojums
  • 159684
Lejupielādēt 3,27 €
12
Lokana šļūtene, L=475, G3/8-M10x1 LH
Lokana šļūtene, L=475, G3/8-M10x1 LH
  • 1001515V
21,05 €