Dine ønskeliste
Søk
Menu

SP0116 Vaskemaskinkran

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reservedeler Produktnummer Reservedel guide
01
Smussfilter
Smussfilter
  • Oras: 199257/2
  • NRF: 4204497
02
Batteri, 1.5 V AA Lithium
Batteri, 1.5 V AA Lithium
  • Oras: 600599V
  • NRF: 4204405
Last ned
03
Pilotventil, 3 V
Pilotventil, 3 V
  • Oras: 601884V-F
  • NRF: 4205089
Last ned
04
Membran
Membran
  • Oras: 601512V
  • NRF: 4202974
Last ned
05
Kontrollkomponent, 3 V
Kontrollkomponent, 3 V
  • Oras: 1005266V
  • NRF: 4205355
Last ned
06
Pakning, 18.5/12x2 EPD
Pakning, 18.5/12x2 EPD
  • Oras: 438025/10
  • NRF: 4205365

SP3032F Kjøkkenkran

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reservedeler Produktnummer Reservedel guide
01
Strålesamler
Strålesamler
  • Oras: 1000972V
  • NRF: 4205241
02
Uttrekkbar tut
Uttrekkbar tut
  • Oras: 1001321V
  • NRF: 4205252
03
Dusjslange, L=1500, G1/2-M14x1
Dusjslange, L=1500, G1/2-M14x1
  • Oras: 1004704V
  • NRF: 4205319
Last ned
04
Tut komplett
Tut komplett
  • Oras: 1003323V
  • NRF: 4205312
05
Begrenser for svingbar tut, 60°/0°
Begrenser for svingbar tut, 60°/0°
  • Oras: 602706/2
  • NRF: 4205292
06
Hendel
Hendel
  • Oras: 1003084V
  • NRF: 4205311
07
Deksel
Deksel
  • Oras: 602069V
  • NRF: 4205185
08
Dekkring
Dekkring
  • Oras: 1001740V
  • NRF: 4205296
09
Festemutter for kassett
Festemutter for kassett
  • Oras: 158726
  • NRF: 4204528
10
Kassett
Kassett
  • Oras: 1003691V
  • NRF: 4205314
11
Trykknappventil, 3 V
Trykknappventil, 3 V
  • Oras: 1004296V
  • NRF: 4205316
Last ned
12
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602629V
  • NRF: 4205226
13
Støtteplate, 100x60mm
Støtteplate, 100x60mm
  • Oras: 158825
  • NRF: 4204534
14
Motvekt
Motvekt
  • Oras: 602342V
  • NRF: 4205197
15
Fleksible slanger, L=550, G3/8-M10x1 LH
Fleksible slanger, L=550, G3/8-M10x1 LH
  • Oras: 1004663V
  • NRF: 4205318