Dine ønskeliste
Søk
Menu

SP3030F Kjøkkenkran

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reservedeler Produktnummer Reservedel guide
01
Strålesamler og verktøy, M24x1
Strålesamler og verktøy, M24x1
  • Oras: 602705V
  • NRF: 4205392
02
Tut komplett
Tut komplett
  • Oras: 1002458V
  • NRF: 4205348
Last ned
03
Blendingsplugg
Blendingsplugg
  • Oras: 602685V
  • NRF: 4205263
04
Begrenser for svingbar tut, 120°
Begrenser for svingbar tut, 120°
  • Oras: 159670/10
  • NRF: 4204579
Last ned
04
Begrenser for svingbar tut, 60°/0°
Begrenser for svingbar tut, 60°/0°
  • Oras: 159667/10
  • NRF: 4204578
Last ned
05
Tetningsringer for tut
Tetningsringer for tut
  • Oras: 1001098V
  • NRF: 4205249
06
Hendel
Hendel
  • Oras: 1003084V
  • NRF: 4205311
07
Deksel
Deksel
  • Oras: 1002323V
  • NRF: 4205301
08
Kassett
Kassett
  • Oras: 1003691V
  • NRF: 4205314
09
Dekkring
Dekkring
  • Oras: 1001740V
  • NRF: 4205296
10
Festemutter for kassett
Festemutter for kassett
  • Oras: 158726
  • NRF: 4204528
11
Trykknappventil, 3 V
Trykknappventil, 3 V
  • Oras: 1004296V
  • NRF: 4205316
Last ned
12
Underlagsskive
Underlagsskive
  • Oras: 1002371V
  • NRF: 4205303
13
Støtteplate, 100x60mm
Støtteplate, 100x60mm
  • Oras: 158825
  • NRF: 4204534
14
Pinneskrue, M8x1, L=130
Pinneskrue, M8x1, L=130
  • Oras: 1000780V
  • NRF: 4205235
15
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602610V
  • NRF: 4205225
Last ned
16
Fleksible slanger, L=550, G3/8-M10x1 LH
Fleksible slanger, L=550, G3/8-M10x1 LH
  • Oras: 1005303V
  • NRF: 4205356