SP1443C Frontplate kar/dusj

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reservedeler Produktnummer Reservedel guide
01
Funksjonell enhet, 3.5
Funksjonell enhet, 3.5
  • Oras: 602661V
02
Kassett, 3.5 Classic
Kassett, 3.5 Classic
  • Oras: 601969V
  • NRF: 4205173
Last ned
03
Skrue ermet, M38x1
Skrue ermet, M38x1
  • Oras: 602657V
04
Sperrehylse
Sperrehylse
  • Oras: 601973V
  • NRF: 4205174
05
O-ring, 23.47x2.62
O-ring, 23.47x2.62
  • Oras: 602649V
  • NRF: 4205234
06
Omkasterkassett
Omkasterkassett
  • Oras: 198282V
  • NRF: 4204907
Last ned
07
Deksel
Deksel
  • Oras: 602654V
08
Festedel for spylehode
Festedel for spylehode
  • Oras: 602655V
  • NRF: 4205251
09
Screw, M4.5x80
Screw, M4.5x80
  • Oras: 602652V
  • NRF: 4205237
10
Omkasterknapp
Omkasterknapp
  • Oras: 602014V
11
Dekkring
Dekkring
  • Oras: 601990V
12
Screw, M5x8, SW2.5
Screw, M5x8, SW2.5
  • Oras: 602659V
13
Deksel
Deksel (Grå)
  • Oras: 602660V
14
Hendel
Hendel
  • Oras: 602510V
N.I.
  • Oras: 602642V
N.I.
  • Oras: 602643V
N.I.
  • Oras: 602644V