This product is only available in following countries: POL, RUS, LVA, LTU, UKR,
1044C | Frontplate kar/dusj

Oras Safira

EAN
6414150079306

Cover part for bath and shower faucet fitting to body part 2080 / 2081

Egenskaper

  • Vender type Dreibar omkaster
  • Concealed parts Rund rosett
  • Mekaniske deler ø 40 mm kassett
  • Farge Forkrommet
  • Temperaturjusteringer Temperatur- og mengdebegrenser

Vannmengde egenskaper

  • Vannmengde ved 300 kPa 0.35 / 0.35 l/s

Tekniske egenskaper

  • Varmtvannsforsyning max. +80°C
  • Arbeidstrykk 100 - 1000 kPa

SP1044C Frontplate kar/dusj

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reservedeler Produktnummer Reservedel guide
01
Funksjonell enhet
Funksjonell enhet
  • Oras: 602653V
  • NRF: 4205241
02
Kassett
Kassett
  • Oras: 158890
  • NRF: 4204627
Last ned
03
Festemutter for kassett
Festemutter for kassett
  • Oras: 158726
  • NRF: 4204528
04
O-ring, 23.47x2.62
O-ring, 23.47x2.62
  • Oras: 602649V
  • NRF: 4205234
05
Omkasterkassett
Omkasterkassett
  • Oras: 198282V
  • NRF: 4204907
Last ned
06
Deksel
Deksel
  • Oras: 602654V
07
Festedel for spylehode
Festedel for spylehode
  • Oras: 602655V
  • NRF: 4205251
08
Screw, M4.5x80
Screw, M4.5x80
  • Oras: 602652V
  • NRF: 4205237
09
Regulerbar rosett
Regulerbar rosett
  • Oras: 602637V
10
Screw, M4x8
Screw, M4x8
  • Oras: 601894V
11
Deksel
Deksel
  • Oras: 159020/10
  • NRF: 4205156
12
Hendel
Hendel
  • Oras: 602502V
  • NRF: 4205212
13
Omkasterknapp
Omkasterknapp
  • Oras: 602014V