Dine ønskeliste
Søk
Menu
Dette produktet er kun tilgjengelig i disse landene:
3887B | Frontplate dusjkran

Oras Twista

EAN
6414150080029

Cover part for shower faucet with loop lever and rectangular rosette, for Oras No. 2080 or 2081












Egenskaper
  • Innbygningsdeler Firkantet rosett
  • Hendel/hendel type Bøylehendel, Ettgrepshendel, Varmt/kaldt symbol
  • Mekaniske deler ø 35 mm kassett
  • Farge Forkrommet
  • Temperaturjusteringer Temperatur- og mengdebegrenser
Vannmengde egenskaper
  • Vannmengde ved 300 kPa 0.34 l/s
Tekniske egenskaper
  • Varmtvannsforsyning max. +80°C
  • Arbeidstrykk 100 - 1000 kPa

SP3887 Frontplate dusjkran

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reservedeler Produktnummer Reservedel guide
01
Funksjonell enhet, 3.5
Funksjonell enhet, 3.5
  • Oras: 602656V
02
Kassett, 3.5 Classic
Kassett, 3.5 Classic
  • Oras: 601969V
  • NRF: 4205173
Last ned
03
Skrue ermet, M38x1
Skrue ermet, M38x1
  • Oras: 602657V
04
Sperrehylse
Sperrehylse
  • Oras: 601973V
  • NRF: 4205174
05
O-ring, 23.47x2.62
O-ring, 23.47x2.62
  • Oras: 602649V
  • NRF: 4205234
06
Deksel
Deksel
  • Oras: 602658V
07
Festedel for spylehode
Festedel for spylehode
  • Oras: 602651V
  • NRF: 4205235
08
Screw, M4.5x80
Screw, M4.5x80
  • Oras: 602652V
  • NRF: 4205237
09
Regulerbar rosett
Regulerbar rosett
  • Oras: 601990V
10
Screw, M5x8, SW2.5
Screw, M5x8, SW2.5
  • Oras: 602659V
11
Deksel
Deksel (Grå)
  • Oras: 602660V
12
Monteringssett
Monteringssett
  • Oras: 602646V
  • NRF: 4205228
Last ned
13
Hendel
Hendel
  • Oras: 602616V
13
Hendel
Hendel
  • Oras: 602617V
N.I.
Adapter, H/C reversed
Adapter, H/C reversed
  • Oras: 602643V
Last ned
N.I.
Sokkelforlenger, 15 mm
Sokkelforlenger, 15 mm
  • Oras: 602642V
Last ned