Dine ønskeliste
Søk
Menu
Dette produktet er kun tilgjengelig i disse landene:
3888B | Frontplate kar/dusj

Oras Twista

EAN
6414150079979

Cover part for bath and shower faucet with loop lever and rectangular rosette, for Oras No. 2080 or 2081













Egenskaper
  • Vender type Dreibar omkaster
  • Innbygningsdeler Firkantet rosett
  • Hendel/hendel type Bøylehendel, Ettgrepshendel, Varmt/kaldt symbol
  • Mekaniske deler ø 35 mm kassett
  • Farge Forkrommet
  • Temperaturjusteringer Temperatur- og mengdebegrenser
Vannmengde egenskaper
  • Vannmengde ved 300 kPa 0.35 / 0.35 l/s
Tekniske egenskaper
  • Varmtvannsforsyning max. +80°C
  • Arbeidstrykk 100 - 1000 kPa

SP3888 Frontplate kar/dusj

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reservedeler Produktnummer Reservedel guide
01
Funksjonell enhet, 3.5
Funksjonell enhet, 3.5
  • Oras: 602661V
02
Kassett, 3.5 Classic
Kassett, 3.5 Classic
  • Oras: 601969V
  • NRF: 4205173
Last ned
03
Skrue ermet, M38x1
Skrue ermet, M38x1
  • Oras: 602657V
04
Sperrehylse
Sperrehylse
  • Oras: 601973V
  • NRF: 4205174
05
O-ring, 23.47x2.62
O-ring, 23.47x2.62
  • Oras: 602649V
  • NRF: 4205234
06
Omkasterkassett
Omkasterkassett
  • Oras: 198282V
  • NRF: 4204907
Last ned
07
Deksel
Deksel
  • Oras: 602662V
08
Festedel for spylehode
Festedel for spylehode
  • Oras: 602655V
  • NRF: 4205251
09
Screw, M4.5x80
Screw, M4.5x80
  • Oras: 602652V
  • NRF: 4205237
10
Omkasterknapp
Omkasterknapp
  • Oras: 602014V
11
Regulerbar rosett
Regulerbar rosett
  • Oras: 601990V
12
Screw, M5x8, SW2.5
Screw, M5x8, SW2.5
  • Oras: 602659V
13
Deksel
Deksel (Grå)
  • Oras: 602660V
14
Monteringssett
Monteringssett
  • Oras: 602646V
  • NRF: 4205228
Last ned
15
Hendel
Hendel
  • Oras: 602616V
15
Hendel
Hendel
  • Oras: 602617V
N.I.
Adapter, H/C reversed
Adapter, H/C reversed
  • Oras: 602643V
Last ned
N.I.
Sokkelforlenger, 15 mm
Sokkelforlenger, 15 mm
  • Oras: 602642V
Last ned