SP3000F Servantkran

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reserve deler Produktnummer Reservedel guide
01
Hendel
Hendel
  • Oras: 1003074V
  • NRF: 4205309
02
Deksel
Deksel
  • Oras: 1002323V
  • NRF: 4205301
03
Dekkring
Dekkring
  • Oras: 1001740V
  • NRF: 4205296
04
Festemutter for kassett
Festemutter for kassett
  • Oras: 158726
  • NRF: 4204528
05
Kassett
Kassett
  • Oras: 158890
  • NRF: 4204627
Last ned
06
Perlator ring
Perlator ring
  • Oras: 1001722V
  • NRF: 4205295
07
Strålesamler, M18.5x1
Strålesamler, M18.5x1
  • Oras: 602671V
  • NRF: 4205252
08
Pinneskrue, M8x1, L=130
Pinneskrue, M8x1, L=130
  • Oras: 1000780V
  • NRF: 4205235
09
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602610V
  • NRF: 4205225
Last ned
10
Underlagsskive
Underlagsskive
  • Oras: 601971V
  • NRF: 4205098
11
Nippel
Nippel
  • Oras: 159684
  • NRF: 4202851
Last ned
12
Fleksible slanger, L=475, G3/8-M10x1 LH
Fleksible slanger, L=475, G3/8-M10x1 LH
  • Oras: 1001515V
  • NRF: 4205294