SP3004F Servantkran

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reserve deler Produktnummer Reservedel guide
01
Strålesamler, M18.5x1, TJ
Strålesamler, M18.5x1, TJ
  • Oras: 602671V
  • NRF: 4205252
02
Perlator ring
Perlator ring
  • Oras: 1001722V
  • NRF: 4205295
02
Perlator ring
Perlator ring (Rosegull)
  • Oras: 1005427V-34
  • NRF: 4205322
03
Tut komplett
Tut komplett
  • Oras: 1002464V
  • NRF: 4205306
03
Tut komplett
Tut komplett (Rosegull)
  • Oras: 1005433V-34
  • NRF: 4205326
04
Begrenser for svingbar tut, 120°
Begrenser for svingbar tut, 120°
  • Oras: 159670/10
  • NRF: 4204579
Last ned
04
Begrenser for svingbar tut, 60°/0°
Begrenser for svingbar tut, 60°/0°
  • Oras: 159667V
  • NRF: 4202941
Last ned
05
O-ring sett
O-ring sett
  • Oras: 159499
  • NRF: 4204476
Last ned
06
Blendingsplugg
Blendingsplugg (Rosegull)
  • Oras: 1005428V-34
  • NRF: 4205323
06
Blendingsplugg
Blendingsplugg
  • Oras: 602685V
  • NRF: 4205263
07
Hendel
Hendel
  • Oras: 1003084V
  • NRF: 4205311
07
Hendel
Hendel (Rosegull)
  • Oras: 1005431V-34
  • NRF: 4205324
08
Deksel
Deksel
  • Oras: 1002323V
  • NRF: 4205301
09
Dekkring
Dekkring
  • Oras: 1001740V
  • NRF: 4205296
09
Dekkring
Dekkring (Rosegull)
  • Oras: 1005432V-34
  • NRF: 4205325
10
Festemutter for kassett
Festemutter for kassett
  • Oras: 158726
  • NRF: 4204528
11
Kassett
Kassett
  • Oras: 1003691V
  • NRF: 4205314
12
Underlagsskive
Underlagsskive
  • Oras: 1002371V
  • NRF: 4205303
13
Pinneskrue, M8x1, L=130
Pinneskrue, M8x1, L=130
  • Oras: 1000780V
  • NRF: 4205235
14
Nippel
Nippel
  • Oras: 159684
  • NRF: 4202851
Last ned
15
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602610V
  • NRF: 4205225
Last ned
16
Fleksible slanger, L=430, G3/8-M10x1, DN8 LH
Fleksible slanger, L=430, G3/8-M10x1, DN8 LH
  • Oras: 1004656V
  • NRF: 4205317