SP3016FT Servantkran

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reserve deler Produktnummer Reservedel guide
01
Temperaturreguleringsgrep
Temperaturreguleringsgrep
  • Oras: 1002424V
  • NRF: 4205304
Last ned
02
Membran m/støttering
Membran m/støttering
  • Oras: 199205V
  • NRF: 4204493
Last ned
03
Magnetventil, komplett
Magnetventil, komplett
  • Oras: 199206V
  • NRF: 4204494
Last ned
04
Sensor, 6/9/12 V Bluetooth
Sensor, 6/9/12 V Bluetooth
  • Oras: 1001424V
  • NRF: 4205256
Last ned
05
Strålesamler og verktøy, M18.5x1
Strålesamler og verktøy, M18.5x1
  • Oras: 601901V
  • NRF: 4205143
06
Filter/Tilbakeslagsventil
Filter/Tilbakeslagsventil
  • Oras: 198473/2
  • NRF: 4204865
07
Smussfilter
Smussfilter
  • Oras: 199257/2
  • NRF: 4204497
08
Pakning, 8x14.3x2
Pakning, 8x14.3x2
  • Oras: 600705/10
  • NRF: 4204415
09
Temperaturreguleringsdel
Temperaturreguleringsdel
  • Oras: 199201V
  • NRF: 4204407
Last ned
10
Pinneskrue, M8x1, L=130
Pinneskrue, M8x1, L=130
  • Oras: 1000780V
  • NRF: 4205235
11
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602610V
  • NRF: 4205225
Last ned
12
Underlagsskive
Underlagsskive
  • Oras: 1002371V
  • NRF: 4205303
13
Fleksible slanger, L=400, G3/8-M10x1
Fleksible slanger, L=400, G3/8-M10x1
  • Oras: 1002311/2
  • NRF: 4205299