Reserve deler Produktnummer
Pinneskrue, M8x1, L=130
Pinneskrue, M8x1, L=130
  • Oras: 1000780V
  • NRF: 4205235
Festedel for spylehode
Festedel for spylehode
  • Oras: 1001323V
  • NRF: 4205253
Filter/Tilbakeslagsventil, (9/2018 -)
Filter/Tilbakeslagsventil, (9/2018 -)
  • Oras: 1004950V
Koblingsmutter
Koblingsmutter
  • Oras: 109625
  • NRF: 4204501
Kranfeste, komplett
Kranfeste, komplett
  • Oras: 158697
  • NRF: 4204524
Festemutter for kassett
Festemutter for kassett
  • Oras: 158726
  • NRF: 4204528
Pinneskrue (10stk), M6x55
Pinneskrue (10stk), M6x55
  • Oras: 158727/10
  • NRF: 4204529
Pinneskrue (10stk), M6x65
Pinneskrue (10stk), M6x65
  • Oras: 158747/10
  • NRF: 4202898
Støtteplate, 100x60mm
Støtteplate, 100x60mm
  • Oras: 158825
  • NRF: 4204534
Forlengersats, M6
Forlengersats, M6
  • Oras: 158893
  • NRF: 4204503
Skruesett, M4x10
Skruesett, M4x10
  • Oras: 159248/10
  • NRF: 4205157
Monteringsplate med mutter
Monteringsplate med mutter
  • Oras: 159607V
  • NRF: 4204566
Nippel
Nippel
  • Oras: 159684
  • NRF: 4202851
Tilkoblingsslange
Tilkoblingsslange
  • Oras: 198788
  • NRF: 4204663
Koblingsstykke
Koblingsstykke
  • Oras: 209692
  • NRF: 4204725
Omkastermutter
Omkastermutter
  • Oras: 209711V
  • NRF: 4204726
Låseskrue (10stk), M6x8
Låseskrue (10stk), M6x8
  • Oras: 229518/10
  • NRF: 4204745
Låseskrue (10stk), M6x25
Låseskrue (10stk), M6x25
  • Oras: 229521/10
  • NRF: 4204746
Reserve deler Produktnummer
Fleksible slanger, L=375, G3/8-M10x1
Fleksible slanger, L=375, G3/8-M10x1
  • Oras: 601481/2
  • NRF: 4205025
Pinneskrue, M8x1, L=140
Pinneskrue, M8x1, L=140
  • Oras: 601970V
  • NRF: 4205097
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 601985V
  • NRF: 4205101
Fleksible slanger, L=410, G3/8-M10x1
Fleksible slanger, L=410, G3/8-M10x1
  • Oras: 602205/2
  • NRF: 4205024
Fleksible slanger, L=620, G3/8-M10x1
Fleksible slanger, L=620, G3/8-M10x1
  • Oras: 602206/2
  • NRF: 4205023
Fleksible slanger, L=275, G3/8-M10x1
Fleksible slanger, L=275, G3/8-M10x1
  • Oras: 602207/2
  • NRF: 4205027
Fleksible slanger, L=175, G3/8-M10x1
  • Oras: 602208/2
  • NRF: 4205028
Fleksible slanger, L=375, G3/8-M10x1
Fleksible slanger, L=375, G3/8-M10x1
  • Oras: 602209/2
  • NRF: 4205026
Festemutter for kassett, M50x1, SW45
Festemutter for kassett, M50x1, SW45
  • Oras: 602278V
  • NRF: 4205108
Tilkoblingsrør, L=420, M8x1
Tilkoblingsrør, L=420, M8x1
  • Oras: 602282V
  • NRF: 4205112
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602285V
  • NRF: 4205115
Koblingsmutter, G3/4, AF 30
Koblingsmutter, G3/4, AF 30
  • Oras: 602287V
  • NRF: 4205117
Koblingsstykke
Koblingsstykke
  • Oras: 602288V
  • NRF: 4205125
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602573V
  • NRF: 4205219
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602610V
  • NRF: 4205225
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602629V
  • NRF: 4205226
Gjenget nippel
Gjenget nippel
  • Oras: 602679V
  • NRF: 4205391
Festesystem tut
Festesystem tut
  • Oras: 859114V
  • NRF: 4204799