Praca

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ WYDZIAŁU ODLEWNI

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń wydziału odlewni,
  • Kontrola wzrokowa wyrobu zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Utrzymywanie parametrów procesu zgodnie z kartami technologicznymi i instrukcjami stanowiskowymi,
  • Czynny udział w projektach oraz nowych uruchomieniach

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz,
  • Zaangażowanie w podejmowane obowiązki,
  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań.

Kandydatów zainteresowanych wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: beata.pachalska@orasgroup.com

OPERATOR MASZYN SZLIFIERSKO-POLERSKICH

ZADANIA:

  • Obsługa maszyn szlifiersko-polerskich
  • Przestrzeganie parametrów procesu
  • Przestrzeganie wymogów jakościowych
  • Praca z wydajnością odpowiadającą stanowisku
  • Informowanie o niezgodnościach

WYMAGANIA:

  • Pełna dyspozycyjność
  • Zaangażowanie w podejmowane obowiązki
  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
  • Przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP
  • Praca w systemie 3 zmianowym

Programista robotów przemysłowych

Zadania:

  • uruchamianie, konfigurowanie oraz programowanie robotów przemysłowych
  • tworzenie nowych oraz optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
  • udział we wdrażaniu nowych produktów
  • współpraca z działem technologicznym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne (automatyka i robotyka)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania robotów przemysłowych (ABB, FANUC, KUKA)
  • znajomość języka angielskiego oraz zagadnień z zakresu mechaniki oraz automatyki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • współpracę z zespołem wysokiej klasy specjalistów, możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość  poszerzania swojej wiedzy poprzez szkolenia oraz rozwój zawodowy

Grupa Oras to jeden z największych europejskich dostawców armatury sanitarnej: czołowy producent w krajach skandynawskich oraz Europie kontynentalnej. Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań, które umożliwią łatwe oraz oszczędne korzystanie z wody, natomiast wizją –  pozycja lidera rynku w obszarze zaawansowanej armatury sanitarnej w całej Europie. Do Grupy Oras należą dwa silne brandy: Oras i Hansa. Grupa Oras należy do Oras Invest, która jest firmą rodzinną z branży przemysłowej.