Twoje zakładki
Search
Menu
Variants
3012F | Bateria umywalkowa

Oras Inspera

EAN
6414150082337

Bateria umywalkowa z rączką natrysku Bidetta. Stała wylewka i aerator. Wąż natryskowy 1,6 m i uchwyt ścienny. Posiada również wbudowaną funkcję ograniczającą przepływ i temperaturę wody. F= elastyczne wężyki podłączeniowe Posiada znak budowlany „B", atest PZH, deklarację zgodności.

Znajdź lokalnych sprzedawców

Cechy

  • Rodzaj perlatora PCA® - stałe natężenie przepływu niezależnie od zmian ciśnienia, Ukryty aerator
  • Rodzaj przyłącza Elastyczne wężyki
  • Typ rączki natrysku Rączka natrysku Bidetta
  • Dźwignia / Rodzaj uchwytu Pojedyncza dźwignia/uchwyt, Symbole Ciepła/Zimna
  • Części mechaniczne Ceramiczna głowica ø 40 mm do ustawiania przepływu i temperatury
  • Elementy natrysku Uchwyt natrysku, Wąż natrysku (1600 mm)
  • Funkcje specjalne 3S-Installation
  • Typ wylewki Stała wylewka
  • Kolor Chrom
  • Regulacja temperatury Możliwość ograniczenia na głowicy maksymalnej temperatury i przepływu

Cechy przepływowe

  • Natężenie przepływu przy 300 kPa (Z regulatorem przepływu) 0.1 l/s
  • Spadek ciśnienia dla przepływu (0.1 l/s) 170 kPa

Właściwości techniczne

  • Wielkość przyłącza G3/8
  • Woda ciepła zasilająca max. +80°C
  • Material brass
  • Projection 119 mm
  • Ciśnienie robocze 50 - 1000 kPa

Przepisy prawne

  • Klasa głośności I (ISO 3822)

Certyfikaty i deklaracje

  • STF certyfikat EUFI29-19004498-TH1
  • KIWA SE 1584

SP3000F Bateria umywalkowa

Zapytaj o cenę lokalnego sprzedawcę.

CZĘŚCI ZAMIENNE Nr katalogowy Przewodnik po częściach zamiennych
01
Dźwignia
Dźwignia
  • 1003074V
02
Osłona
Osłona
  • 1002323V
03
Nasadka ochronna
Nasadka ochronna
  • 1001740V
04
Nakrętka mocująca
Nakrętka mocująca
  • 158726
05
Moduł sterujący
Moduł sterujący
  • 158890
Pobierz
06
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 1001722V
07
Aerator, M18.5x1, TJ
Aerator, M18.5x1, TJ
  • 602671V
08
Śruba mocująca, M8x1, L=130
Śruba mocująca, M8x1, L=130
  • 1000780V
09
Zestaw mocujący
Zestaw mocujący
  • 602610V
Pobierz
10
Uszczelka
Uszczelka
  • 1002371V
11
Łącznik
Łącznik
  • 159684
Pobierz
12
Elastyczny wężyk, L=475, G3/8-M10x1 LH
Elastyczny wężyk, L=475, G3/8-M10x1 LH
  • 1001515V