Twoje zakładki
Search
Menu

SP0116 Zawór pralkowy

Zapytaj o cenę lokalnego sprzedawcę.

Części zamienne Nr katalogowy Przewodnik po częściach zamiennych
01
Filtry siatkowe
Filtry siatkowe
  • 199257/2
02
Bateria, 1.5 V AA Lithium
Bateria, 1.5 V AA Lithium
  • 600599V
Pobierz
03
Zawór trzpienia, 3 V
Zawór trzpienia, 3 V
  • 601884V-F
Pobierz
04
Membrana
Membrana
  • 601512V
Pobierz
05
Jednostka sterująca, 3 V
Jednostka sterująca, 3 V
  • 1005266V
Pobierz
06
Uszczelka, 18.5/12x2 EPD
Uszczelka, 18.5/12x2 EPD
  • 438025/10

SP3032F Bateria kuchenna

Zapytaj o cenę lokalnego sprzedawcę.

Części zamienne Nr katalogowy Przewodnik po częściach zamiennych
01
Aerator
Aerator
  • 1000972V
02
Głowica natrysku
Głowica natrysku
  • 1001321V
03
Wąż natrysku, L=1500, G1/2-M14x1
Wąż natrysku, L=1500, G1/2-M14x1
  • 1004704V
Pobierz
04
Wylewka
Wylewka
  • 1003323V
05
Blokada wylewki, 60°/0°
Blokada wylewki, 60°/0°
  • 602706/2
06
Dźwignia
Dźwignia
  • 1003084V
07
Osłona
Osłona
  • 602069V
08
Nasadka ochronna
Nasadka ochronna
  • 1001740V
09
Nakrętka mocująca
Nakrętka mocująca
  • 158726
10
Moduł sterujący
Moduł sterujący
  • 1003691V
11
Przycisk, 3 V
Przycisk, 3 V
  • 1004296V
Pobierz
12
Zestaw mocujący
Zestaw mocujący
  • 602629V
13
Płyta mocująca, 100x60mm
Płyta mocująca, 100x60mm
  • 158825
14
Obciążnik
Obciążnik
  • 602342V
15
Elastyczny wężyk, L=550, G3/8-M10x1 LH
Elastyczny wężyk, L=550, G3/8-M10x1 LH
  • 1004663V