Dina bokmärken
Sök
Menu

SP3000F Tvättställsblandare

* Rekommenderat cirkapris inkl. moms. Lokala avvikelser kan förekomma.

Reservdelar Oras art.nr. Reservdelsguide Rekommenderat cirkapris *
01
Spak
Spak
  • Oras: 1003074V
448,75 kr
02
Täckbricka
Täckbricka
  • Oras: 1002323V
76,25 kr
03
Skyddskåpa
Skyddskåpa
  • Oras: 1001740V
82,50 kr
04
Fästmutter
Fästmutter
  • Oras: 158726
  • RSK: 8347501
42,50 kr
05
Reglerinsats
Reglerinsats
  • Oras: 158890
  • RSK: 8347507
Ladda ner 432,50 kr
06
Monteringsring för virvel munstycke
Monteringsring för virvel munstycke
  • Oras: 1001722V
95,00 kr
07
Strålsamlare, M18.5x1, TJ
Strålsamlare, M18.5x1, TJ
  • Oras: 602671V
180,00 kr
08
Monteringsbult, M8x1, L=130
Monteringsbult, M8x1, L=130
  • Oras: 1000780V
66,25 kr
09
Monteringssats
Monteringssats
  • Oras: 602610V
  • RSK: 8393996
Ladda ner 171,25 kr
10
Bottentätning
Bottentätning
  • Oras: 1002371V
47,50 kr
11
Nippel
Nippel
  • Oras: 159684
Ladda ner 70,00 kr
12
Flexibel anslutning, L=475, G3/8-M10x1 LH
Flexibel anslutning, L=475, G3/8-M10x1 LH
  • Oras: 1001515V
321,25 kr