RESERVDELAR Oras art.nr.
Monteringsbult, M8x1, L=130
Monteringsbult, M8x1, L=130
  • Oras: 1000780V
Fixeringsdel
Fixeringsdel
  • Oras: 1001323V
Smutsfilter/backventiler, (9/2018 -)
Smutsfilter/backventiler, (9/2018 -)
  • Oras: 1004950V
Monteringssats
Monteringssats
  • Oras: 158697
  • RSK: 8347840
Fästmutter
Fästmutter
  • Oras: 158726
  • RSK: 8347501
Monteringsbult (10 st.), M6x55
Monteringsbult (10 st.), M6x55
  • Oras: 158727/10
  • RSK: 8347883
Monteringsbult (10 st.), M6x65
Monteringsbult (10 st.), M6x65
  • Oras: 158747/10
Stödskiva, 100x60mm
Stödskiva, 100x60mm
  • Oras: 158825
  • RSK: 8347884
Skruvförlängningssats, M6
Skruvförlängningssats, M6
  • Oras: 158893
  • RSK: 8347837
Skruvförpackning (10 st.), M4x10
Skruvförpackning (10 st.), M4x10
  • Oras: 159248/10
  • RSK: 8347492
Fixeringsplatta med mutter
Fixeringsplatta med mutter
  • Oras: 159607V
  • RSK: 8347839
Nippel
Nippel
  • Oras: 159684
Nippel
Nippel
  • Oras: 178785V
  • RSK: 8154457
Kopplingsslang
Kopplingsslang
  • Oras: 198788
  • RSK: 8347582
Anslutning
Anslutning
  • Oras: 209692
RESERVDELAR Oras art.nr.
Omkastarmutter
Omkastarmutter
  • Oras: 209711V
Spärrskruv (10 st.), M6x8
Spärrskruv (10 st.), M6x8
  • Oras: 229518/10
Spärrskruv (10 st.), M6x25
Spärrskruv (10 st.), M6x25
  • Oras: 229521/10
Flexibel anslutning, L=375, G3/8-M10x1
Flexibel anslutning, L=375, G3/8-M10x1
  • Oras: 601481/2
Monteringsbult, M8x1, L=140
Monteringsbult, M8x1, L=140
  • Oras: 601970V
Monteringssats
Monteringssats
  • Oras: 601985V
  • RSK: 8393994
Fästmutter, M50x1, SW45
Fästmutter, M50x1, SW45
  • Oras: 602278V
Anslutningsrör, L=420, M8x1
Anslutningsrör, L=420, M8x1
  • Oras: 602282V
Monteringssats
Monteringssats
  • Oras: 602285V
Anslutningsmutter, G3/4, AF 30
Anslutningsmutter, G3/4, AF 30
  • Oras: 602287V
Anslutning
Anslutning
  • Oras: 602288V
Monteringssats
Monteringssats
  • Oras: 602573V
Monteringssats
Monteringssats
  • Oras: 602610V
  • RSK: 8393996
Gängnipel
Gängnipel
  • Oras: 602679V
Monteringssats
Monteringssats
  • Oras: 859114V