SP1938F Köksblandare

* Rekommenderat cirkapris inkl. moms. Lokala avvikelser kan förekomma.

RESERVDELAR Oras art.nr. Reservdelsguide Rekommenderat cirkapris *
01
Skyddskåpa, 93-
Skyddskåpa, 93-
  • Oras: 158270
  • RSK: 8347422
73,75 kr
02
Spak, (2007-)
Spak, (2007-)
  • Oras: 159260V
  • RSK: 8347863
102,50 kr
03
Fästmutter
Fästmutter
  • Oras: 158726
  • RSK: 8347501
41,25 kr
04
Glidring
Glidring
  • Oras: 159423/10
  • RSK: 8347544
85,00 kr
05
Reglerinsats
Reglerinsats
  • Oras: 158890
  • RSK: 8347507
Ladda ner 417,50 kr
06
Strålsamlare, M22x1
Strålsamlare, M22x1
  • Oras: 232201
  • RSK: 8242093
73,75 kr
07
Utloppspip
Utloppspip
  • Oras: 159695V
  • RSK: 8154407
Ladda ner 1436,25 kr
08
Tätningssats
Tätningssats
  • Oras: 159499
  • RSK: 8347792
Ladda ner 45,00 kr
09
Begränsare för utloppspip, 120°
Begränsare för utloppspip, 120°
  • Oras: 159670/10
  • RSK: 8347866
Ladda ner 331,25 kr
10
Begränsare för utloppspip, 60°/0°
Begränsare för utloppspip, 60°/0°
  • Oras: 159667/10
  • RSK: 8347867
Ladda ner 342,50 kr
11
X-tätningssats
X-tätningssats
  • Oras: 158735
  • RSK: 8347504
Ladda ner 105,00 kr
12
Monteringsbult (10 st.), M6x65
Monteringsbult (10 st.), M6x65
  • Oras: 158747/10
192,50 kr
13
Bottentätning
Bottentätning
  • Oras: 159434
  • RSK: 8347838
32,50 kr
14
Skruvförlängningssats, M6
Skruvförlängningssats, M6
  • Oras: 158893
  • RSK: 8347837
80,00 kr
15
Stödskiva, 100x60mm
Stödskiva, 100x60mm
  • Oras: 158825
  • RSK: 8347884
55,00 kr
16
Monteringssats
Monteringssats
  • Oras: 158697
  • RSK: 8347840
97,50 kr