SP1463C Зовнішня панель змішувача для душу

Запитуйте ціни в ваших місцевих роздрібних точках.

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ Код Посібник з запасних частин
01
Функціональний блок, 3.5
Функціональний блок, 3.5
  • 602656V
02
Картрідж
Картрідж
  • 601969V
Завантаження
03
Гвинт рукав, M38x1
Гвинт рукав, M38x1
  • 602657V
04
Обмежувач температури
Обмежувач температури
  • 601973V
05
О-кільце, 23.47x2.62
О-кільце, 23.47x2.62
  • 602649V
06
Розетка
Розетка
  • 602650V
07
Кріпильна деталь
Кріпильна деталь
  • 602651V
08
Гвинт, M4.5x80
Гвинт, M4.5x80
  • 602652V
09
Захисна чашка
Захисна чашка
  • 601990V
10
Гвинт, M5x8, SW2,5
Гвинт, M5x8, SW2,5
  • 602659V
11
Кришка
Кришка (Сірий)
  • 602660V
12
Важіль
Важіль
  • 602510V
N.I.
  • 602643V
N.I.
  • 602642V
N.I.
  • 602644V

ПРОДУКЦІЯ.

Порівняння продуктів

Ви знаєте, що ви можете легко порівняти нашу продукцію? Просто натисніть на значок серця в карті продукту і додай свої улюблені продукти в список бажань та почни порівняння!