SP1044C Зовнішня панель змішувача для ванни/душу

Запитуйте ціни в ваших місцевих роздрібних точках.

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ Код Посібник з запасних частин
01
Функціональний блок
Функціональний блок
Знято
  • 602653V
02
Картрідж
Картрідж
  • 158890
Завантаження
03
Затискна гайка
Затискна гайка
  • 158726
04
О-кільце, 23.47x2.62
О-кільце, 23.47x2.62
  • 602649V
05
Перемикач/вузол регулювання
Перемикач/вузол регулювання
  • 198282V
Завантаження
06
Розетка
Розетка
Знято
  • 602654V
07
Кріпильна деталь
Кріпильна деталь
Знято
  • 602655V
08
Гвинт, M4.5x80
Гвинт, M4.5x80
Знято
  • 602652V
09
Зовнішня трубка
Зовнішня трубка
  • 602637V
10
Гвинт, M4x8
Гвинт, M4x8
  • 601894V
11
Кришка
Кришка
  • 159020/10
12
Важіль
Важіль
  • 602502V
13
Кнопка перемикача
Кнопка перемикача
Знято
  • 602014V

ПРОДУКЦІЯ.

Порівняння продуктів

Ви знаєте, що ви можете легко порівняти нашу продукцію? Просто натисніть на значок серця в карті продукту і додай свої улюблені продукти в список бажань та почни порівняння!