SP1930 Köksblandare

* Rekommenderat cirkapris inkl. moms. Lokala avvikelser kan förekomma.

RESERVDELAR Oras art.nr. Reservdelsguide Rekommenderat cirkapris *
01
Spak, (2007-)
Spak, (2007-)
  • Oras: 159260V
  • RSK: 8347863
102,50 kr
02
Skyddskåpa, 93-
Skyddskåpa, 93-
  • Oras: 158270
  • RSK: 8347422
73,75 kr
03
Fästmutter
Fästmutter
  • Oras: 158726
  • RSK: 8347501
41,25 kr
04
Reglerinsats
Reglerinsats
  • Oras: 158890
  • RSK: 8347507
Ladda ner 417,50 kr
05
Glidring
Glidring
  • Oras: 159423/10
  • RSK: 8347544
85,00 kr
06
Strålsamlare, M22x1
Strålsamlare, M22x1
  • Oras: 232201
  • RSK: 8242093
73,75 kr
07
Utloppspip
Utloppspip
  • Oras: 159979V
  • RSK: 8154463
987,50 kr
08
X-tätningssats
X-tätningssats
  • Oras: 158735
  • RSK: 8347504
Ladda ner 105,00 kr
09
Begränsare för utloppspip, 100°
Begränsare för utloppspip, 100°
  • Oras: 159426/10
  • RSK: 8347864
88,75 kr
10
Begränsare för utloppspip, 40°- 80°
Begränsare för utloppspip, 40°- 80°
  • Oras: 159430/10
  • RSK: 8347865
Ladda ner 161,25 kr
11
Monteringsbult (10 st.), M6x65
Monteringsbult (10 st.), M6x65
  • Oras: 158747/10
192,50 kr
12
Bottentätning
Bottentätning
  • Oras: 159434
  • RSK: 8347838
32,50 kr
13
Skruvförlängningssats, M6
Skruvförlängningssats, M6
  • Oras: 158893
  • RSK: 8347837
80,00 kr
14
Stödskiva, 100x60mm
Stödskiva, 100x60mm
  • Oras: 158825
  • RSK: 8347884
55,00 kr
15
Monteringssats
Monteringssats
  • Oras: 158697
  • RSK: 8347840
97,50 kr