Jūs pažymėjote
Ieškoti
Menu

Dizaineriai

Маріо Трімарчі: ALESSI Swan by Oras

Маріо Трімарчі є всесвітньо відомим завдяки своїй здатності перетворювати традиційні об’єкти в дивні скульптури в домашньому оточенні. Трімарчі протягом довгого часу працював над переосмисленням предметів щоденного ужитку з неочікуваної точки зору з використанням нестабільних геометричних форм, які виглядають по-різному з кожного положення, подібно до того, як це спостерігається у скульптурі. Такий підхід призвів до дуже успішних продуктів, таких, як кавоварка-еспресо Ossidiana або серія посуду й кухонних прикрас La Stanza dello Scirocco, створена для Alessi.

Маріо Трімарчі: ALESSI Swan by Oras,

Алессандро Мендіні: кухонний змішувач LA CUCINA ALESSI by Oras

Народився в Мілані в 1931 році. Цей шанований архітектор працював з міжнародними брендами, такими як Alessi, Philips, Swarovski та Swatch. Він створює предмети, меблі, інтер'єри та інсталяції. Він є почесним членом Академії мистецтв та дизайну ім. Безабеля в Єрусалимі, отримав нагороду Compasso d'Oro Design Award, нагороду Архітектурної Ліги в Нью-Йорку та є кавалером Ордену Мистецтв та літератури у Франції. Його роботи демонструються в різних музеях та приватних колекціях.

Алессандро Мендіні: кухонний змішувач LA CUCINA ALESSI by Oras,

Стефано Джованноні: LA CUCINA ALESSI by Oras, IL BAGNO ALESSI One by Oras

Народився в місті Ла Спеція в 1954 році, живе і працює в Мілані. Окрім викладання та проведення досліджень, цей шанований промисловий дизайнер, дизайнер інтер'єрів та архітектор співпрацював з такими компаніями, як Alessi, Flos, Magis, Seiko, Kankyo, Inda, Laufen, Siemens та Oras. Він розробив численні продукти, схвалені бізнесом та критиками,  такі як «Il Bagno Alessi One» від Oras. Його роботи є частиною постійного архіву Центра Жоржа Помпіду та колекції MOMA в Нью-Йорку.

Стефано Джованноні: LA CUCINA ALESSI by Oras, IL BAGNO ALESSI One by Oras,

Родріго Торрес: ALESSI Sense by Oras

Родріго Торрес, що народився в Боготі, Колумбія, в 1976 році, отримав ступінь бакалавра в галузі промислового дизайну в Університеті Хорхе Тадео Лозано в Боготі, а пізніше - ступінь магістра дизайну в Міланській Академії Домус. Родріго Торрес працював у таких великих міжнародних компаніях, як Alessi, Nike та Poliform. Протягом багатьох років він брав участь у декількох міжнародних виставках та був нагороджений престижними дизайнерськими нагородами. Його роботи були опубліковані в деяких найважливіших  у світі дизайнерських виданнях. Родріго Торрес є дизайнером змішувачів ALESSI Sense by Oras.

Родріго Торрес: ALESSI Sense by Oras,

Йорма Веннола: Oras Aventa

Промисловий дизайнер, 1943 року народження, з початку 1970-х рр. займався промисловим дизайном у різноманітних формах. Він розпочав свою кар'єру в Сполучених Штатах з проектування дитячих іграшок та скляних виробів і продовжив займатися склом, побутовою технікою, упаковкою для виробів технічної хімії та тракторами. Цей визнаний дизайнер високотехнологічних змішувачів почав розробляти для Oras ще в 1970-х роках, створивши на своєму шляху безліч нестаріючої класики і, відповідно, отримавши  широке визнання.

Йорма Веннола: Oras Aventa,

Кірсі Свард: Oras Cubista, Oras Optima

Одна з найбільш відомих фінських дизайнерів молодого покоління народилася в 1961 році в Тампере й закінчила Політехніку в Куопіо, факультет мистецтва та дизайну у 1988 році як промисловий дизайнер. Окрім розвитку своїх досягнень в області стилю, управління дизайном, дизайну брендів та структурних концепцій, графічного дизайну, моделювання та аналізу дизайну, Свард розроблювала предмети починаючи від крихітних піпеток до побутової техніки. Обидві серії змішувачів Oras Optima і Oras Cubista демонструють стиль Кірсі Свард.

Кірсі Свард: Oras Cubista, Oras Optima,

Гаррі Коскінен: Oras Oramix

Гаррі Коскінен, 1970 року народження, є всесвітньо відомим фінським дизайнером, який виконував розробки для Alessi, Iittala, Arabia, Woodnotes і Artek.  Він отримав нагороди  Compasso d'Oro (2004), Pro Finlandia (2007) та Nordic Design Award (2009). Його роботи також представлені в збірці Нью-Йоркського музею сучасного мистецтва. Він є автором оновленого дизайну Oras Oramix.

Гаррі Коскінен: Oras Oramix,