Jūsu grāmatzīmes
Search
Menu

SP3000F Izlietnes jaucējkrāns

* Recommended retail price (incl. VAT). Jautāt cenu vietējiem mazumtirgotājiem.

Rezerves daļas Kods Rezerves daļas rokasgrāmata Ieteicamā cena *
01
Rokturis
Rokturis (Hroms)
  • 1003074V
36,30 €
02
Dekoratīvā plāksnīte
Dekoratīvā plāksnīte
  • 1002323V
6,05 €
03
Slēgbļodiņa
Slēgbļodiņa (Hroms)
  • 1001740V
6,66 €
04
Uzgrieznis
Uzgrieznis
  • 158726
4,84 €
05
Kasete
Kasete
  • 158890
Lejupielādēt 54,57 €
06
Aeratora apvalks
Aeratora apvalks (Hroms)
  • 1001722V
6,17 €
07
Aerators, M18.5x1, TJ
Aerators, M18.5x1, TJ
  • 602671V
14,52 €
08
Stiprinājuma skrūve, M8x1, L=130
Stiprinājuma skrūve, M8x1, L=130
  • 1000780V
6,29 €
09
Stiprinājuma komplekts
Stiprinājuma komplekts
  • 602610V
Lejupielādēt 16,09 €
10
Starplika
Starplika
  • 1002371V
3,75 €
11
Iztekas starpsavienojums
Iztekas starpsavienojums
  • 159684
Lejupielādēt 8,11 €
12
Lokana šļūtene, L=475, G3/8-M10x1 LH
Lokana šļūtene, L=475, G3/8-M10x1 LH
  • 1001515V
25,65 €