SP3000F Bateria umywalkowa

Zapytaj o cenę lokalnego sprzedawcę.

CZĘŚCI ZAMIENNE Nr katalogowy Przewodnik po częściach zamiennych
01
Dźwignia
Dźwignia
  • 1003074V
02
Osłona
Osłona
  • 1002323V
03
Nasadka ochronna
Nasadka ochronna
  • 1001740V
04
Nakrętka mocująca
Nakrętka mocująca
  • 158726
05
Moduł sterujący
Moduł sterujący
  • 158890
Pobierz
06
Fitting ring for aerator
Fitting ring for aerator
  • 1001722V
07
Aerator, M18.5x1, TJ
Aerator, M18.5x1, TJ
  • 602671V
08
Śruba mocująca, M8x1, L=130
Śruba mocująca, M8x1, L=130
  • 1000780V
09
Zestaw mocujący
Zestaw mocujący
  • 602610V
Pobierz
10
Uszczelka
Uszczelka
  • 601971V
11
Łącznik
Łącznik
  • 159684
Pobierz
12
Elastyczny wężyk, L=475, G3/8-M10x1 LH
Elastyczny wężyk, L=475, G3/8-M10x1 LH
  • 1001515V