SP3842 Bateria wannowa

Zapytaj o cenę lokalnego sprzedawcę.

CZĘŚCI ZAMIENNE Nr katalogowy Przewodnik po częściach zamiennych
01
Elastyczny wężyk, L=600, G1/2xG1/2
Elastyczny wężyk, L=600, G1/2xG1/2
  • 1000137/2
02
O-ring, 13X2
O-ring, 13X2
  • 602627/10
03
Aerator, M24x1 C
Aerator, M24x1 C
  • 601987V
04
Zestaw mocujący
Zestaw mocujący
  • 602629V
05
Elastyczny wężyk, L=160, G1/2-M10x1
Elastyczny wężyk, L=160, G1/2-M10x1
  • 1000136V
06
Uchwyt
Uchwyt
Wycofane
  • 602625V
07
Uchwyt
Uchwyt
Wycofane
  • 602628V
08
Nakrętka mocująca, d35,5 x M24 x 1
Nakrętka mocująca, d35,5 x M24 x 1
Wycofane
  • 602630V
09
Głowica , G1/2, SW17
Głowica , G1/2, SW17
  • 602631V
10
Adapter
Adapter (Biały)
  • 602632V
11
Zestaw mocujący
Zestaw mocujący
Wycofane
  • 602626V
12
Głowica , G1/2
Głowica , G1/2
  • 602633V