Variants
3005F | Servantkran, 3 V

Oras Inspera

NRF-nr
4200217
EAN
6414150082412

Servantkran med sidehendel og svingbar tut samt Smart Bidetta. Tutens svingradius er fabrikkinnstilt ved 120 ° (kan begrenses til 60 °-0°). Enkel installasjon med Oras 3S-installasjonssystem. F = fleksible slanger Funksjonen til fjernstyrt Smart Bidetta hånddusj: Når du løfter hånddusjen fra holderen, begynner vann å renne fra kranen. Når du trykker på knappen på hånddusjen, veksler den over så vannet kommer ut av hånddusjen. Når du plasserer Smart Bidetta-hånddusjen tilbake til holderen, stenges kranen automatisk.

Egenskaper

  • Perlator type PCA® strålesamler med konstant vannmengde uavhengig av trykk, CACHÉ® - integrert strålesamler
  • Tilkoblingstype Fleksible slanger
  • Elektroniske deler Magnetventil, Kontrollkomponent, Indikator for lav spenning
  • Hånddusj type Smart Bidetta hånddusj med trådløs aktivering
  • Hendel/hendel type Ettgrepshendel, Varmt/kaldt symbol
  • Mekaniske deler ø 40 mm kassett, Termostatkassett
  • Dusj deler Veggfeste, Dusjslange (1600 mm)
  • Spesielle funksjoner 3S Installasjon
  • Tut type Svingbar tut, Svingbar med begrensning
  • Farge Forkrommet
  • Temperaturjusteringer Temperatur- og mengdebegrenser

Program instillinger

  • Funksjonstid 2 min

Vannmengde egenskaper

  • Vannmengde ved 300 kPa (med vannmengdebegrenser) 0.1 l/s
  • Trykktap (0.1 l/s) 100 kPa

Tekniske egenskaper

  • Tilkoblingsstørrelse G3/8
  • Varmtvannsforsyning max. +70°C
  • Materiale brass
  • Projeksjon 150 mm
  • Arbeidstrykk 100 - 1000 kPa

Elektroniske attributter

  • Batteri AA 1.5 V Lithium x 2, CR 2450 3 V

Bestemmelser

  • EMC Directive 2014/30/EU
  • Støyklasse I (ISO 3822)
  • Tetthetsklasse IP 55

Godkjenninger

  • STF Sertifikat EUFI29-19004498-TH1
  • KIWA SE 1584

SP3004F Servantkran

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reservedeler Produktnummer Reservedel guide
01
Strålesamler og verktøy, M18.5x1
Strålesamler og verktøy, M18.5x1
  • Oras: 1002024V
  • NRF: 4205298
01
Strålesamler, M18.5x1, TJ
Strålesamler, M18.5x1, TJ
  • Oras: 602671V
  • NRF: 4205252
02
Perlator ring
Perlator ring
  • Oras: 1001722V
  • NRF: 4205295
02
Perlator ring
Perlator ring (Rosegull)
  • Oras: 1005427V-34
  • NRF: 4205322
03
Tut komplett
Tut komplett (Rosegull)
  • Oras: 1005433V-34
  • NRF: 4205326
Last ned
03
Tut komplett
Tut komplett
  • Oras: 1002464V
  • NRF: 4205306
Last ned
04
Begrenser for svingbar tut, 60°/0°
Begrenser for svingbar tut, 60°/0°
  • Oras: 159667V
  • NRF: 4202941
Last ned
04
Begrenser for svingbar tut, 120°
Begrenser for svingbar tut, 120°
  • Oras: 159670/10
  • NRF: 4204579
Last ned
05
O-ring sett
O-ring sett
  • Oras: 159499
  • NRF: 4204476
Last ned
06
Blendingsplugg
Blendingsplugg
  • Oras: 602685V
  • NRF: 4205263
06
Blendingsplugg
Blendingsplugg (Rosegull)
  • Oras: 1005428V-34
  • NRF: 4205323
07
Hendel
Hendel (Rosegull)
  • Oras: 1005431V-34
  • NRF: 4205324
07
Hendel
Hendel
  • Oras: 1003084V
  • NRF: 4205311
08
Deksel
Deksel
  • Oras: 1002323V
  • NRF: 4205301
09
Dekkring
Dekkring (Rosegull)
  • Oras: 1005432V-34
  • NRF: 4205325
09
Dekkring
Dekkring
  • Oras: 1001740V
  • NRF: 4205296
10
Festemutter for kassett
Festemutter for kassett
  • Oras: 158726
  • NRF: 4204528
11
Kassett
Kassett
  • Oras: 1003691V
  • NRF: 4205314
12
Underlagsskive
Underlagsskive
  • Oras: 1002371V
  • NRF: 4205303
13
Pinneskrue, M8x1, L=130
Pinneskrue, M8x1, L=130
  • Oras: 1000780V
  • NRF: 4205235
14
Nippel
Nippel
  • Oras: 159684
  • NRF: 4202851
Last ned
15
Kranfeste komplett
Kranfeste komplett
  • Oras: 602610V
  • NRF: 4205225
Last ned
16
Fleksible slanger, L=430, G3/8-M10x1, DN8 LH
Fleksible slanger, L=430, G3/8-M10x1, DN8 LH
  • Oras: 1004656V
  • NRF: 4205317