Dine ønskeliste
Søk
Menu
Dette produktet er kun tilgjengelig i disse landene: POL, RUS, LVA, LTU, UKR,
1064C | Frontplate dusjkran

Oras Safira

EAN
6414150079313

Cover part for shower faucet fitting to body part 2080/2081

Egenskaper
  • Innbygningsdeler Rund rosett
  • Mekaniske deler ø 40 mm kassett
  • Farge Forkrommet
  • Temperaturjusteringer Temperatur- og mengdebegrenser
Vannmengde egenskaper
  • Vannmengde ved 300 kPa 0.33 l/s
Tekniske egenskaper
  • Varmtvannsforsyning max. +80°C
  • Arbeidstrykk 100 - 1000 kPa

SP1064C Frontplate dusjkran

Spør etter pris fra din lokale forhandler.

Reservedeler Produktnummer Reservedel guide
01
Funksjonell enhet
Funksjonell enhet
  • Oras: 602648V
  • NRF: 4205276
02
Kassett
Kassett
  • Oras: 158890
  • NRF: 4204627
Last ned
03
Festemutter for kassett
Festemutter for kassett
  • Oras: 158726
  • NRF: 4204528
04
O-ring, 23.47x2.62
O-ring, 23.47x2.62
  • Oras: 602649V
  • NRF: 4205234
05
Deksel
Deksel
  • Oras: 602650V
06
Festedel for spylehode
Festedel for spylehode
  • Oras: 602651V
  • NRF: 4205235
07
Screw, M4.5x80
Screw, M4.5x80
  • Oras: 602652V
  • NRF: 4205237
08
Regulerbar rosett
Regulerbar rosett
  • Oras: 602637V
09
Screw, M4x8
Screw, M4x8
  • Oras: 601894V
10
Deksel
Deksel
  • Oras: 159020/10
  • NRF: 4205156
11
Hendel
Hendel
  • Oras: 602502V
  • NRF: 4205212